Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

למה כדאי לרכוש רכב בשיטת הליסינג?

נוחות! במקום להתרוצץ בין סוכנויות רכב שונות, מגרשי מכוניות, מדורי רכב בעיתונות, לבזבז זמן יקר וטרחה מתישה, אתה מגיע לכתובת אחת: סוכנות ליסינג, אשר יכולה להציע לך את כל סוגי הרכבים והדגמים של כל החברות, וכמובן לספק לך מידע חשוב ועדכני שהוא קריטי מבחינתך בבואך לרכוש רכש חדש. מחיר מנצח ככל שחברת ליסינג גדולה יותר וחזקה יותר, כך יכולת ההתמחרות שלה מול יבואני הרכב וספקי הרכב השונים, מהם היא קונה את הרכבים, גדולה יותר. מבחינתך הלקוח מדובר ברווח גדול! הרכב עולה לך פחות כסף, פשוט מאוד. מימון כלקוח פרטי לא תקבל מהבנק שלך הלוואה בתנאים האטרקטיביים אותם מקבלת חברה גדולה. הגודל משחק כאן תפקיד מפתח. בנוסף: אין לבנק כל יכולת להוזיל את מחיר הרכב החדש שתקנה, או לספק לך את תנאי ההחזר האטרקטיביים שחברת ליסינג גדולה יכולה להעניק. הרווח כולו שלך! חסכון רכב הוא לא נכס אלא מוצר צריכה, ולפיכך בניגוד לדירה או ליין משובח, ערכו של רכב לא עולה אלא רק יורד עם הזמן. כלל ידוע בשוק הרכב הוא שערך הרכב החדש יורד לאחר 3 שנים עד כ- 35% מערכו. קניית רכב מחברת ליסינג מוזילה את העלויות של קניית רכב חדש, ומקזזות את הפסד ירידת הערך.

איך אדע באיזו חברת ליסינג לבחור?

כלל ראשון והחשוב מכל – חשוב מאוד לברר אחר זהות בעלי החברה! לבדוק את ותק החברה, גודלה וחוסנה הפיננסי. חשוב מאוד לבדוק עם לקוחות קודמים את מידת שביעות רצונם מאמינות החברה, מהמקצועיות, והעמידה בזמני אספקה ושביעות רצון מאיכות הרכב.

מה עדיף – שהרכב יהיה רשום על שמי או על שם החברה?

כדאי להקפיד על כך שההלוואה שתועמד בגין הרכב על-שמך תהיה בנקאית! ולא של חברת הליסינג. כך הרכב יהיה רשום על שמך ובבעלותך ותחסוך עגמת נפש במקרה של פשיטת רגל של חברת הליסינג. דאג שכספי ההלוואה הבנקאית עבור הרכב תועבר לחברת הליסינג אך ורק לאחר רישום הרכב על-שמך! ומשועבד לטובת הגוף המממן. כך תהיה בטוח שהחזרי התשלומים החודשיים בגין ההלוואה יהיו עבור הרכב שלך. במידה והרכב רשום על שמכם, תחסכו עלויות של עמלות דרקוניות בגין גביית אגרות נסיעה בכבישי אגרה וכן עמלות בגין קנסות תעבורה וחניה.

מה הם שלושת כללי הברזל שאתם ממליצים לזכור?

גמישות זה שם המשחק בליסינג – כל התנאים חייבים להיות תפורים למידת רצונותיך וליכולותיך (כולל מימון עד 100% ובהחזרים חודשיים סבירים)

לא להתפשר! לא מצאת את הרכב שאתה חולם לרכוש בחברת ליסינג אחת? לך לאחרת – לחברת ליסינג עם מגוון הרכבים הגדול ביותר. אל תתבייש לדרוש בונוסים! – חבילת אבזור כבונוס, אף פעם לא עשתה רע לרכב החדש שלך והטבות בביטוח המקיף, אף הן מעולם לא עשו רע לחשבון הבנק שלך…

0 קנסות! הקפד להכניס סעיף להסכם ההתקשרות שלך עם חברת הליסינג, לפיו ניתן יהיה בכל עת לשדרג את הרכב במהלך תקופת ההתחייבות – ללא קנס כלל.

במה שונה שיטת הליסינג של 'ביג-ליס'?

כחברה בבעלות חרדית, אשר חיה בתוך עמה ומכירה את צרכיו המיוחדים של המגזר, ב'ביג ליס' הבינו שיש לתפור את תכנית המימון במידות הנוחות והמתאימות ללקוח. פשוט מאוד. לכל אדם מצב כלכלי שונה, צרכים משתנים, ויכולת החזר המתאימה רק לו. האחד קיבל סכום ירושה במתנה וחסר לו מעט כסף להשלמת המימון לרכב. לאחר נולדו בשעה טובה תאומים, הוא זקוק לרכב גדול יותר, אך גם הוצאות כלכלת הבית שלו גדלו משמעותית, ומכאן שיכולת ההחזר שלו קטנה. המקרים רבים ומגוונים, כמספרם של הלקוחות, ומכאן שנדרשת שיטת ליסינג אחרת כדי שתתאים לכל לקוח במדוייק: 'ליסינג בהתאמה אישית.'

מהי מהפיכת הליסינג בהתאמה אישית של ביגליס?

מחיר רכב ללא תחרות! – בביג ליס סגרו עסקאות ענק עם כל יבואני הרכב בשוק, עובדה זו מקנה לביג ליס את האפשרות לקבל מהיבואנים ומספקי הרכב השונים הנחות גדולות על הרכבים, הנחות אשר באות לידי ביטוי במחיר הסופי שאתה הלקוח משלם.

המימון המושלם! – בין אם אתה זקוק ל-50%, 70%, 80% ואפילו 100% מימון, לצורך קניית הרכב החדש, בביג ליס ידאגו שתוכל לקבל את המימון ובתנאים מעולים, ללא תחרות. הבנק מעולם לא יעמיד הלוואה מעבר ל- 80% מערך הרכב, בעוד שבאמצעות ביג ליס ייהנה הלקוח מאפשרות מימון של עד 100% משווי הרכב.

מבנה ההלוואה ותנאי ההחזר! – הבסיס של עסקת הליסינג הוא שכעבור שלוש שנים הלקוח עומד בפני פרשת דרכים ועומדות לפניו 3 אפשרויות: למכור את הרכב ולעבור לרכב חדש על בסיס אותה עסקת ליסינג, או לחילופין מכירת הרכב ולסיים את ההתקשרות, או לקבל הלוואה נוספת על יתרת שווי הרכב ל- 60 חודשים נוספים ולהמשיך ליהנות מהרכב עוד 5 שנים נוספות. מבנה ההלוואה שבביג ליס תופרים ללקוח, לצד שיעור הריבית הנמוך הנובע מכוח הקנייה של החברה וממערכת הקשרים העסקיים של ביג ליס, מעניקים ללקוחות עסקאות אטרקטיביות הרבה יותר מאלו הקיימות בשוק הליסינג הרגיל.

הרכב רשום על שם הלקוח! – בניגוד ליתר החברות הפועלות בשוק, בביג ליס הלקוח מקבל מימון מהבנק ולא מחברת הליסינג. כתוצאה מכך הרכב רשום על שם הלקוח ולא על שמה של חברת הליסינג. היתרון: ביטחון פיננסי מושלם! ובנוסף – שמירה יתירה על ערך הרכב ביחס לעסקת ליסינג רגילה.

כל סוגי הרכבים! – חברות ליסינג אחרות יכולות להעניק לך הלקוח מחיר אטקרטיבי רק על רכבים מסויימים. מדוע? סיבה אחת היא – מפני שאחוז גבוה מחברות הליסינג הן למעשה חברות-בת של יבואני הרכב הגדולים, כך יכלו "לדחוף" ללקוחות הפוטנציאליים רכבים ממודלים ספציפיים ש"נתקעו" איתם בכמויות גדולות. אבל מה קורה כאשר אתה רוצה דווקא רכב ממודל מסויים, אשר לא נקנה בעסקה אטרקטיבית מהיבואן על ידי חברת הליסינג? כאן אתה הולך לשלם יותר, הרבה יותר! בביג ליס מוצאים לנכון שאין סיבה שבעולם שאתה הלקוח תיהנה ממחיר אטרקטיבי רק לרכבים מסויימים. לכן סגרה החברה עם כל יבואני הרכב וספקי הרכב השונים עסקאות גלובליות לקבלת מחירים אטרקטיביים על כל הדגמים כולם.התוצאה: אתה בוחר את הרכב שאתה רוצה – ביגליס דואגת לך למחיר הזול בשוק!

אילו חסרונות היו בשיטת הליסינג הישנה?

לצד אינספור היתרונות העצומים ברכישת רכב חדש באמצעות חברת ליסינג, היו עד עתה לשיטה גם חסרונות: הרכב לא היה רשום על שם הרוכש, אלא על שם חברת הליסינג. הרכב הוא למעשה היה משעובד כנגד הלוואה לרכישתו. חברות ליסינג קיבלו הנחות משמעותיות אך ורק על רכבים של חברות מסויימות או מודלים מסויימים שהיבואן רצה למכור יותר. חברת הליסינג יכלה להציע אך ורק מספר מצומצם של מסלולי מימון והחזר, שהתאימו לחברה אך לאו-דווקא לך הלקוח. ויותר מכך: לא מעט חברות ליסינג מכרו ללקוחות רכבים "מחודשים", רכבי יד-שנייה שעברו טיפול והשבחה.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1-700-550-650


נגישות