רכב חדש 0 ק"מ

במקום לרכוש רכב עם הרבה בירוקרטיה בדרך, במקום לשלם יותר ולקבל פחות, במקום להתחייב על הלוואות מסובכות, עושים הכל הרבה יותר פשוט. רכב חדש 0 ק"מ: אתם מקבלים רכב חדש לחלוטין, בהנחה גדולה מהמחירון. בתוך שעה ואפילו פחות, אתם יכולים גם לבחור רכב חדש, גם לקבל תנאי תשלום מצוינים והכל בעזרת מימון מלא ועם שירות אישי. בביג ליס מגוון רכבים 0 ק"מ, שמתאימים לכולם. צעירים, זוגות, בעלי משפחות, חובבי נהיגה והגה. לרשותכם קטלוג מרשים, שתוכלו לבחון אפילו בבית, אונליין. בכל נושא, פנו אלינו ונשמח לשרת אתכם במקצועיות.

חשוב לדעת, מסלול רכב חדש 0 ק"מ מאפשר לכם לבחור. אתם בוחרים את סוג הרכב, אתם בוחרים אם וכמה לשלם מקדמה ומה יהיה התשלום החודשי או יתרה לתשלום בסוף התקופה.

אין תחליף לחדש, רכב חדש תמיד יהיה משוכלל יותר, בטוח יותר, נעים יותר לנהיגה וכמובן גם מרגש יותר. הרעיון של רכב חדש 0 ק"מ נועד להוזיל את המחיר לצרכן, באופן שיבואני הרכב אינם מוכנים לו. פעם, רק יבואנים מורשים או רשמיים יכלו להביא ארצה מגוון רכבי 0 ק"מ. אבל חברות ליסינג שהחליטו לשנות את כללי המשחק יזמו רעיון מהפכני. הרעיון הוא שהחברה מביאה ארצה רכב מקורי, מיובא, על שמה. כך ניתן להחזיק מלאי גדול של רכבים, מבלי להיחשב ליבואנים הוותיקים, שדורשים מחירי מחירון גבוהים יותר. רכב חדש 0 ק"מ מוצע לקהל הרחב (לא רק לחברות וציי רכב אלא גם אנשים כמונו וכמוכם, כמו כולם). לעצמאים או שכירים, זוהי הדרך לקבל 100 מימון לרכב ביחד עם הנחות עצומות ביחס למחיר המחירון. אז מה הפלא שכל כך הרבה אנשים ממליצים. ביג ליס, פשוט להתרשם, שירות אמין ומקצועי ומחירים משתלמים לשלל הדגמים.