דגמי אופל בביג ליס

אופל, יצרנית הרכב הגרמנית הוותיקה מוכרת בארץ בזכות מבחר רב של דגמי אופל הקיימים בשוק, ישנים וחדשים כאחד. החל מדגמי הפאר ועד לדגמי מיני קטנים דוגמת אופל אדם. בביג-ליס תמצאו מגוון של דגמי אופל למכירה במבחר מסלולים משתלמים המותאמים בדיוק אל הדרישות והתנאים המתאימים לכם באופן אישי. צרו עימנו קשר ובתוך זמן קצר כבר תתחדשו באופל חדשה, נסיעה טובה ובטוחה.

ביחרו קטגוריה:

  • קטגוריה סופר-מיני
  • סוג מנוע בנזין
  • מושבים 5 מושבים
  • נפח מנוע 1400 סמ"ק

נבחרת הדגמים של אופל ישראל, מעניקה לכם את האפשרות לבחור בדגם המתאים במיוחד אליכם. כל דגמי אופל מיוצרים באיכות גרמנית וברמת גימור גבוהה, והם מעניקים נסיעה נוחה עם תא נוסעים מזמין ומרווח.
בין דגמי אופל ניתן למצוא כיום מכוניות מנהלים, מיניוואן, משפחתיות, פנאי שטח ודגם מיני הנקרא בשם אופל אדם הנקרא על שמו של מייסד החברה שהוקמה בשנת 163 כיצרנית אופניים ומכונות תפירה והחלה בייצור מכוניות בשנת 1898.
בשנת 2008 ייצרה אופל דגם בשם אינסיגניה שזכה לתואר מכונית השנה. לדגם קיימות ורסיות שונות של 4 ו 5 דלתות ובנוסף גם דגם בתצורת סטיישן.
אנחנו בביג-ליס, מציעים לכם את מבחר דגמי האופל במחירים אטרקטיביים ובמבנה מימון מותאם אישית על מנת שתוכלו להתחדש באופל הבאה שלכם בתוך זמן קצר.