דגמי סוזוקי בביג ליס

סוזוקי, מותג הרכבים היפני הותיק החל בייצור של קטנועים כבר בשנת 1937. סוזוקי בישראל כבר למעלה מ30 שנים, והם מציגים מגוון רכבים המקיף את כל השימושים הנפוצים, החל מהמיני הקטנה, סוזוקי בלנו המוכרת והוותיקה, ועד לג'ימיני הגי'פון האהוב. כאשר קיימים גם דגמי מנהלים, קרוסאובר ואפילו בסופר מיני. בסניפי ביג ליס תוכלו לרכוש כל אחד ממגוון הדגמים הרחב בתנאים משתלמים.

ביחרו קטגוריה:

  • קטגוריה סופר-מיני
  • סוג מנוע בנזין
  • מושבים 5 מושבים
  • נפח מנוע 1200 סמ"ק

מותג הרכב היפני הוותיק סוזוקי, מביא אליכם מגוון רחב של דגמים המתאימים לכל צורך בחיי היום יום. החל מדגמי הסופר מיני, רכבי המיני, המשפחתיות כמו סוזוקי בלנו הוותיקה, ועד לג'יפונים וג'יפים כמו הגראנד ויטרה המודרנית.
לחברת סוזוקי דגמים משופרים הכוללים את מיטב הטכנולוגיה במערכות הרכב, באביזרי הבטיחות ובאביזרי הנוחות בתא הנוסעים. כל הרכבים מעוצבים ברמה גבוהה ומספקים נסיעה נעימה ובטוחה.
ואם נבחן את המחיר, גם בחלק הזה מציגה סוזוקי מחירון בטווח השווה לכל שאר הרכבים בקטגוריה וכמובן אחת לתקופה מציגה סוזוקי מבצעים משתלמים להחלפת הרכב הישן בסוזוקי חדישה.
בסניפי ביג ליס תוכלו למצוא את כל מגוון הדגמים של סוזוקי, בתנאי רכישה משופרים, בתהליך רכישה קצר במיוחד, כאשר הנציגים עושים את כל העבודה בשבילכם, ולכם נותר רק ליהנות מהסוזוקי החדשה שלכם.