מימון לרכב

dudsamqa

קניית רכב מעכשיו לעכשיו? נשמע מסובך, מורכב. במיוחד רכב חדש. סוכנות ביג ליס מאפשרת לכם להפוך את התהליך המורכב להרבה יותר פשוט, נוח ואפילו מהיר. ולא רק המחיר יותר נוח (בזכות שיטת רכישה שנסביר בהמשך). בנוסף, אתם יכולים לבחור מסלולי מימון לרכב, ככך ששום דבר לא יעמוד בפניכם ובין הרכב שאתם כל כך רוצים! לרשותכם בביג לוס, מבחר רכבים בשיטת 0 ק"מ ויד ראשונה.

קונים רכב  ללא הון עצמי

בשיטת הרכישה הוותיקה, כאשר רק בבנק היה אפשר לקבל הלוואה לרכב, היו לא מעט מוקשים בדרך. למשל העובדה שזה היה מימון לרכב שחייבים לשעבד לטובת הבנק. ואפילו חשוב יותר – היה צורך לשלם לא מעט כסף בתור מקדמה. לא לכולם זה פשוט. לא לכולם זה כדאי. לשבור תוכנית חיסכון או לסגור קרן השתלמות בשביל מקדמה לרכב, יכול מאוד להיות שזה ממש לא מתאים לכם. אז בדיוק בשביל זה, בביג ליס אפשר למצוא מסלולי רכישה נהדרים בשיטת רכב במימון מלא. אתם לא צריכים להביא אפילו שקל מהבית. אתם לא צריכים לשבור תוכנית חיסכון. פשוט מגיעים, בוחרים רכב מצוין מתוך מבחר הרכבים, בדיוק לצרכים שלכם, וקונים. את ההחזר פורסים כך שיהיה לכם נוח להחזיר. אז אם אתם מחפשים סוכנות אמינה, מקצועית ויחס אישי, וגם לקבל 100% מימון, כעת אתם יודעים למי לפנות. 

ביג ליס מביאים  לכם את השיטה האמריקאית

נכון, מימון לרכב בסופו של דבר זה סוג של הלוואה. אבל כאשר אתם קונים רכב במימון מלא, אתם לא צריכים טובות מהבנק. אתם לא צריכים לנצל את מסגרת האשראי שלכם עד למקסימום. אתם לא צריכים להשתמש בקו אשראי עסקי או פרטי. אבל לא רק את זה אנו רוצים לספר לכם. מה שכדאי לדעת – ביג ליס הביאו ארצה לא רק את מיטב הרכבים מחו"ל. אנו מעמידים לרשותכם שיטת מימון לרכב שעובדת מדהים, בארצות הברית, כבר הרבה הרבה שנים. כעת, השיטה הזאת גם בארץ, אצלנו, בסוכנות.

אז מהו מסלול אמריקה? כאן הדגש הוא לא רק על אחוז המימון, כלומר, 100% מימון. כאן הדגש הוא על מה שבסופו של חודש מרגישים בכיס. כלומר – ההחזר החודשי. זוהי רכישה של רכב שיש לכם וודאות מלאה לגבי הסכום החודשי שאתם צריכים לשלם בכל חודש. לא משנה לכם אם ריבית עולה או ריבית יורדת. לא משנה לכם מה קורה עם המדד או כל דבר אחר. אתם מקבלים את הדבר החשוב כל כך, שנקרא ודאות. אם יודעים, מרגע שבחרתם את הדגם הרצוי לכם, גם שקיבלתם רכב מבית טוב. ואתם גם יודעים בדיוק כמה אתם תשלמו, החל מהתשלום הראשון ועד לתשלום האחרון. כי הדבר האחרון שאתם רוצים זה הפתעות לא נעימות. הראש שקט כשאתם יודעים שאתם יכולים לעמוד בהחזר החודשי, שיישאר אותו הדבר. 

מימון לרכב

מעוניינים שנעזור לכם בבחירת רכב?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

המידע שמסרתי נמסר מרצוני וידוע לי שהוא יישמר במאגרי המידע של ביג-ליס וישמש אותה כפי שמפורט בתנאי השימוש באתר, כולל שליחת הודעות שיווקיות

בקיצור..."כמו באמריקה"

dudsamqa

מחיר משתלם ובלי להתפשר

בסוכנות ביג ליס, בשיטות המימון והרכישה המיוחדות, הצליחו להוכיח שאפשר להציע גם וגם. אפשר להציע ללקוחות גם רכבים חדשים או 0 ק"מ. אפשר להציע גם מחירים מאוד נוחים, תחרותיים ומשתלמים. אפשר להציע גם מימון לרכב בצורה שתאפשר לכל אחד לצאת עם הרכב שמוצא חן בעיניו. אפשר להציע את מיטב הדגמים, עם האבזור הנכון, עם אבזרי הבטיחות המובילים, עם מיטב הדגמים שאנשים מעדיפים. אתה, הלקוח, או את, הלקוחה, בוחרים באחד המסלולים שנראים בעינכם. הצוות שלנו תמיד עומד לרשותכם, כדי להסביר, לפרט, לענות על כל שאלה ולהסביר על כל דגם של רכב. כי המטרה היא שתהיו מרוצים לא רק בזמן הרכישה אלא גם אחרי שתגיעו הביתה, שמחים וטובי לב. 

אתם בוחרים, ויש לכם המון אפשרויות בחירה!

אצלנו, הלקוח הוא המלך. הלקוח יכול לבחור את מסלולי המימון, את דגמי הרכבים, את האבזור המועדף, בהתאם למלאי. ומלאי הרכבים נרחב ומקיף. כולל את מיטב המותגים והיצרנים. מארצות הברית, מהמזרח הרחוק, דגמים משפחתיים, דגמים של רכבי שטח, גי'פונים מלהיבים, רכבי מיני זריזים ועירוניים, רכבי מנהלים.

הניסיון, השירות, האמינות, כל אלה מאפשרים להשלים את עסקאות המימון והרכישה לא סתם מהר אלא מאוד מהר. בלי להתרוצץ בין גורמים שונים, במקום אחד אתם סוגרים את הכל, ומהר. אחרי שחשבתם והחלטתם, בתוך שעה ואפילו פחות, אתם יכולים לצאת עם הבחירה שלכם. לצאת מרוצים מביג ליס במחיר נוח, בתשלומים נוחים. מוזמנים להתרשם באתר, ממגוון האפשרויות ותנאי תשלום שקופים וברורים.