קטלוג רכבים

בחרו יצרן רכב

קשה עד בלתי אפשרי לקנות רכב מבלי לבדוק חלופות ואפשרויות שונות. לכן אנו מציגים לפניכם את הדרך לראות בנוחות מגוון ושפע בצבעוניות ופירוט. כאשר יש מול העיניים קטלוג מקצועי, ערוך נכון ועם סדר, נוח, נכון טוב לעשות את הבחירה הנכונה.

סוכנות הרכב ביג ליס מתכבדת להציג קטלוג רכבים עשיר ומגוון. שלל הרכבים, ביניהם גם חדשים מהניילון, מוצעים בשני מסלולים משתלמים וייחודיים.       

  1. מהפכה בישראל, מסלול אמריקה – מאפשר ללקוח לבחור באופן עצמאי לא רק איזה רכב לקחת אלא גם כמה לשלם בכל חודש.
  2. מסלול רכב 0 ק"מ – רכב חדש לחלוטין, שנמכר בהנחה מפליגה, כלומר הרבה יותר נמוך ממחיר המחירון!

אתם מוזמנים להיכנס לקטלוג ולבחור את הדגם הרצוי לכם, מבין חברות הרכב המובילות בעולם, רכבים מהמזרח הרחוק, ארצות הברית ואירופה. פאר תעשיית הרכב, לרבות המותגים הכי נחשבים, שנמכרים בארץ בפופולריות מרשימה.

חפשו  את הרצוי לכם מתוך הקטלוג, בנוחות שלכם. פשוט שבו בבית או בעבודה מול המחשב, נצלו את הזמן הנוח לכם כדי לסקור את הדגמים השונים, לראות מהם ההבדלים, מהם המאפיינים. תוך כדי עיון בקטלוג העשיר, זכרו כי אתם יכולים לקבל מימון מלא לרכב. וכן זיכרו שאתם יכולים לבחור את המסלול הכי נכון בשבילכם, אמריקה או המסלול של 0 ק"מ, מה שמתאים.

הוצאתם סוף סוף רישיון וצריכים רכב או שנמאס מהרכב הישן שבקושי סוחב וממש לא מהנה לנהיגה? בחרו את מה שטוב לכם, את הרכב הקטן והדינאמי או היציב והחסכוני. אולי המהיר והנוצץ או המשפחתית או רכב השטח. בין דגמי הרכב שאנו מוכרים וגם מעניקים מימון 100% לרכב תוכלו למצוא למשל: אופל, איסוזו, ב.מ.וו, טויוטה, יונדאי, לקסוס, מאזדה, מיצובישי, ניסאן, סוזוקי, סיטרואן, פיג'ו, קיה ורכבי שברולט.

מעוניינים שנעזור לכם בבחירת רכב? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!